אנגלית עסקית

העולם כולו הופך לכפר גלובלי קטן ותהליך הגלובליזציה מתחיל בראש ובראשונה בעולם העסקים. בעולם זה שולטת השפה האנגלית כשפה המובילה והרשמית בעת עסקים בינלאומיים בין נציגי מדינות שונות שזו אינם שפתם הראשית.

סיבה זו הופכת את הצורך בלימוד אנגלית עסקית לרבת חשיבות עבורך. ללא לימוד אנגלית עסקית תתקשו לדבר באנגלית רהוטה, ברורה ומכובדת בעת מפגשי עסקים, תערוכות או כנסים מקצועיים בינלאומיים והדבר ללא ספק עלול לפגוע באפשרות ליצירת עסקים חדשים ברמה הבינלאומית.

לימודי אנגלית עסקית - התאמת הלמידה בצורה אישית 

לימוד אנגלית עסקית מותאם על פי רמת הידע הקיים שלכם באנגלית כאשר מי שאינם שולטים באנגלית בסיסית ברמה טובה ילמדו אנגלית מהיסוד ויעברו לאנגלית עסקית ואילו מי שהם בעלי אנגלית ברמה סבירה (מרבית בעלי המשרות ואנשי העסקים) ישפרו את מושגי האנגלית העסקית שלהם ובעיקר את הניסוח והמשפטים המתאימים יותר לעולם העסקים הבינלאומי.

מתוך הבנה כי אתם אנשי עסקים או כאלו העובדים בתפקיד משמעותי במשרה קבועה והזמן שלכם ללימוד אנגלית עסקית אינו פנוי יותר מדי, ניתן כיום ללמוד אנגלית עסקית במשרד עצמו על ידי מורה פרטי תוך כדי התמקדות בלימודים חופשיים המבוססים על דינמיות, שיחה פתוחה באנגלית עם המורה והתמקדות בביטויים ומושגים בעולם העסקים בכלל ובעיקר בזה הקשור לתחום העיסוק שלכם.

לימוד אנגלית עסקית ישפר ללא היכר את היכולת לשכם לנהל שיחה עסקית באנגלית, לשפר את התדמית שלכם ברמה המקצועית ובעיקר את הסיכוי לסגור עסקאות חשובות כלכלית ברמה הגלובלית.

אשר 11   נתניה   |    נייד: 054-4845000    |    דוא”ל: